karia-marka-tescil-belgesi

Karia Sulu Şömine Hazneleri

Merkur Isıtma’ nın yerli üretimi Karia marka sulu şömine haznesi Türkiyenin ilk sulu şömine haznesidir.

Karia sulu şömine hazneleri

Karia, Merkur Isıtma tarafından 2006 yılında üretimine başlanan sulu şömine hazne markasıdır. Karia sulu şömine hazneleri Türkiye’nin ilk yerli sulu şömine haznesi olma özelliği taşımaktadır.

2007 yılında Marka Tescil Belgesi ile markalaşma yolunda önemli bir adım atan Karia sulu şömine hazneleri uzun AR-GE çalışmaları sonrası stabil ve seri bir üretim şekline dönüşmüştür.

İlk başlarda kullanılan manuel kontrol ve göstergeler zamanla yerini dijital kontrol ve göstergelere bırakmış, üretim de kullanılan malzemeler ve kaynaklar daha kaliteli ve uzun ömürlü bir sulu şömine hazne üretimine elverişli hale gelmiştir.

Karia sulu şömine haznelerinin en önemli avantajı yerli üretim olmasıdır. Bu şekilde çıkan problem veya arızaların giderilmesinde işin ehli ve uzmanı kişiler tarafından müdahale edilerek sorunlar giderilmektedir. Yurtdışı parça bekleme veya uzmanın Türkiye’ de bulunmaması gibi dezavantajlar yerli üretim Karia sulu şömine haznelerinde yoktur.

niçin bizi seçmelisiniz?

7/24 Teknik Destek

Teknik ekibimiz ile sulu şömine kullanımında karşılaştığınız problemlerin giderilmesi için 7/24 buradayız.

Kalite Standartları

Aklınızdaki soruları ortadan kaldıracak kalite standartlarına uygun sulu şömine üretim ve montaj için biz buradayız.

Ekonomik Yaklaşım

Müşterilerimizin ekonomisini göz önünde bulundurarak daha etkin ve ekonomik çözümler sunmak için buradayız.

Alanında Uzman Mühendisler

Şömine ısıtma sistemleri doğru şekilde yapılırsa memnun kalınır. Bizler mühendislerimizle bunun için buradayız. 

Popüler Sorular

Eğer bir şömine yaptıracaksanız ve alternatif ısıtma sistemi olarak da değerlendirmek isterseniz sulu şömine sizin için doğru seçim olacaktır. Yinede uzman personel tarafından yerinde yapılacak keşif ile son kararı vermek gerekmektedir.

Sulu şömine sistemi kurduğumuz müşterilerimizin memnuniyet oranı yüksek. Bu memnuniyetin temel nedeni doğru yer için doğru sulu şömine sisteminin kurulmuş olmasından kaynaklanmaktadır. Sulu şömine de yakıt olarak odun kullanılmaktadır. Bu nedenle oduna erişimin kolay olduğu durumlarda memnuniyet oranı artmaktadır.

Günümüzde konforlu olması nedeniyle doğalgaz kullanımı yaygınlaşmaktadır. Ancak yüksek gelen doğalgaz faturalarından bıkan birçok müşterimiz hibrit bir yapı tercih ederek evine sulu şömine sistemi de yaptırmaktadır. Bu durumda doğalgaz kombisi ve sulu şömine senkronizeli olarak çalışmaktadır. Sonuç oalrak da doğalgaz faturalarında önemli miktarda tasarruf sağlanmaktadır.

Normal şömineden ayıran en önemli özelliği sulu şömine içerisinde kullanılan haznenin farklı olmasıdır. Sulu şömine haznesi işlevselliği ve mekanizması ile çok daha yüksek teknolojiye sahip ürünlerdir. Bu sulu şömine haznesi sayesinde,

  • Normal şömine gibi ateşin yandığı hazne içerisinden doğrudan öne camdan ısı alırsınız.
  • Normal şömine gibi şöminenin üstüne yapılan ısı odası aracılığı ile konulan ızgaradan sıcak hava alırsınız.
  • Hazne içerisinde ısıtılan ve kalorifer peteklerine basılan sıcak su ile peteklerinizi ısıtırsınız.
  • Yine banyo ve mutfağa basılan sıcak su ile kullanım suyu elde edersiniz.
Telefon:

0216 466 0807 | 0530 463 0773

Adres:

İMES B Blok 205 Sk. No 23 B Ümraniye İSTANBUL